Jaskanski karatisti osvojili zlato i dvije bronce

18.03.2019. / Redakcija

U sportskoj dvorani Pešćenica održano je iznimno veliko i jako međunarodno karate natjecanje „11. BUSHIDO KARATE KUP PRIJATELJSTVA“ na kojem je nastupilo preko 660 natjecatelja iz 71 kluba i 5 država, a među njima i karate klub Jastreb Jastrebarsko gdje su ostvarili izvrsne rezultate unatoč velikoj konkurenciji.

Jaskanski karatisti na ovom natjecanju osvojili su tri medalja, jedno zlato i dvije brončane medalje! Zlato je osvojila Helena Bašić,  brončane medalje osvojili su Marko Kovačević i Pavao Ciban.

Helena Bašić nastupila je i u kategoriji mlađih kadetkinja borbe do 40 kg i Lucija Hodak u kategoriji kadetkinja borbe preko 54 kg. Ovom prilikom Lucija je imala direktne borbe za medalje ali u izuzetno jakoj kunkurenciji izgubila je minimalnim rezultatima.

Jaskanski karatisti osvojili zlato i dvije bronce Jaskanski karatisti osvojili zlato i dvije bronce Jaskanski karatisti osvojili zlato i dvije bronce Jaskanski karatisti osvojili zlato i dvije bronce