Održan, do sada, najbrojniji Zimski kup!

04.12.2019. / Redakcija

U subotu 30.11. i nedjelju 1.12.2019. godine održan je treći po redu Zimski kup, na kojem su ove godine nastupile 42 momčadi. U glavnom turniru je nastupilo 24 momčadi, u kategoriji mladeži 14 momčadi i u kategoriji veterani 4 momčadi.

Sve utakmice su se igrale u dvorani Srednje škole, a u subotu je zbog broja momčadi turnir odigran i u Osnovnoj školi.

U kategoriji prstića, prvo mjesto na turniru je osvojila momčad NK Jaska 2, ispred Nk Jamnice i NK Jaske 1.

U kategoriji limača, prvo mjesto na turniru je osvojila momčad NK Jaska 1, ispred NK Jamnice i NK Jaska 2.

U kategoriji veterana, prvo mjesto na turniru je osvojila momčad Izletište Milečki, ispred MNK Goli Vrh i NK Dinamo Okić.

U glavnom turniru, prvo mjesto je, nakon izvođenja penala, osvojila momčad Night club Colosseum, drugo mjesto je osvojila momčad Pimont, dok su treći bili MNK Gornja Zdenčina.

Najbolji igrač turnira i najbolji golman dolaze iz redova Night club Colosseum-a, te je najboljim igračem proglašen Muhamed Alghoul, najbolji golman je Ivan Povrženić, dok je najbolji strijelac igrač momčadi Rent-A-Car-Family Ivan Sokić.

Za pobjedničku momčad su nastupili: Povrženić, Maić, Matković, Bartoluci, Alghoul, L. Mravunac i M. Mravunac.

-Ovim putem zahvaljujemo članovima kluba NK Desinec, svim sponzorima i donatorima koji su omogućili održavanje našeg turnira Zimski kup-, poručili su organizatori.