Novosti Sport Događanja

Preokretom slavljenički iz Velike Gorice!

10.05.2019. / Redakcija

U četvrtak 9. svibnja naši prstići U9 su odigrali utakmicu protiv HNK Gorice i pobijedili 1-3, a kako kažu iz kluba, mali igrači imali su utakmicu u večernjim satima nakon cjelodnevnog izleta sa školom.

-Nakon naše početne dominacije i prilika, protivnik je uputio prvi šut na gol i praktički ni iz čega smo primili gol. Kako smo pritiskali tako smo i nastavili i do kraja poluvremena smo preokrenuli rezultat, a strijelci su bili Ivan Grgetić i Jurica Bošnjak- kažu iz NK Jaska.

U drugom poluvremenu u samoj završnici Borna Srmeg je potvrdio pobjedu sjajnim udarcem sa 10 metara. (mk)

Igrali su: Jakov Mataušić, Lang He, Petar Šalaj, Ivano Braim, Juraj Kopić, Ivan Grgetić, Noa Cikoš Rodić, Luka Mataušić, Nika Delišimunović, Jurica Bošnjak, Borna Srmeg i Roko Cvetan.