25 godina od postrojavanja 61. samostalne bojne ZNG RH
10.08.2016. / Nefertum IT
U organizaciji Grada Jastrebarskog, u utorak 16. kolovoza s početkom u 17 sati, obilježit će se 25 godina od prvog postrojavanja 61. samostalne bojne ZNG RH u kamenolomu Vranov Dol u Jastrebarskom.
-Pozivamo Vas da i ove godine zajednički obilježimo 25. obljetnicu od početka organizirane obrane jaskanskog kraja te da dostojno odamo počast poginulim herojima - hrvatskim braniteljima, kao i svim nevinim žrtvama iz Domovinskog rata- stoji u pozivu kojim se svi pozivaju na ovu svečanost.

-Pozivamo Vas da i ove godine zajednički obilježimo 25. obljetnicu od početka organizirane obrane jaskanskog kraja te da dostojno odamo počast poginulim herojima - hrvatskim braniteljima, kao i svim nevinim žrtvama iz Domovinskog rata- stoji u pozivu kojim se svi pozivaju na ovu svečanost.

Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja