Bez struje u Čegljima i Lijevom Sredičkom
04.05.2016. / Nefertum IT
Nastavljaju se radovi na niskonaponskim mrežama na području Jastrebarskog i okolice te će tako i sutra bez opskrbe električnom energijom biti pojedina naselja.
Na području mjesta Lijevo Sredičko u vremenu od 8 do 15 sati bit će potrošači u Topolnjakovoj ulici do Kupe, te od centra prema Balošu. Također, u istom vremenu, struje neće biti u Čegljima od Stare karlovačke do „Papsiv brega“.
Iz HEP-a mole za strpljenje.
Na području mjesta Lijevo Sredičko u vremenu od 8 do 15 sati bit će potrošači u Topolnjakovoj ulici do Kupe, te od centra prema Balošu. Također, u istom vremenu, struje neće biti u Čegljima od Stare karlovačke do „Papsiv brega“.
Iz HEP-a mole za strpljenje.
Zadnje objavljeno
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki