FOTO: Zavirite u unutrašnjost novootvorenog hotela Princess
U Jaski je jučer svečano otvoren novi hotel Princess kojeg krase četiri zvjezdice, a prostire se na 8000 četvornih metara.
Na četiri kata nalaze se 93 sobe sa 186 kreveta, a među 11 apartmana ističu se kraljevski te spa apartman.
Hotel je opremljen sobama prilagođenim invalidima, a osim toga može se pohvaliti i pet friendly sobama.
Nudi se i Business zona te šest soba za pušače, a u ovom luksuznom zdanju nalaze se i po jedan restoran, bar te vinoteka.
Bogato opremljeni wellness sadrži unutarnji grijani bazen, četiri vrste sauna, jacuzzi, fitness te relax grijane kamene ležaljke i masaže.
Parkiralište nudi 240 parkirnih mjesta među kojima se nalaze i mjesta za autobuse, za osobe s posebnim potrebama te mjesta s punionicom za električne automobile i električne bicikle.
Kako izgleda unutrašnjost novootvorenog hotela pogledajte u našoj galeriji fotografija.
Galerija slika
Vladajući izglasali nova poskupljenja odvoza otpada, oporba amandmanima pokušala ublažiti udar na džepove građana
Zagrebačka županija osigurala 800 tisuća eura za EU projekte gradova i općina
Policijsko izvješće: Krađa goriva i bicikla, prometna nesreća i krivotvoren novac u Jaski
Utvrđen uzrok požara u drvnoj industriji
Zagrebačka županija na sajmu u Bolzanu: Naglasak na suradnji i projektu InterWine
Promocija romana „Između nas i neba“ u Jastrebarskom i Zagrebu