I dalje bez struje u Repišću
04.07.2016. / Nefertum IT
Mještani Repišća i dalje su bez struje u jutarnjim satima kada traju radovi HEP-a na niskonaponskoj mreži. Tako će biti i narednih dana, a radovi su zasad najavljeni do četvrtka, 7. srpnja.
Radovi će danas trajati do 14,30 sati do kada u Repišću neće biti struje. Sutra i u srijedu struje neće biti u vremenu od 8,30 do 14,30 sati. U četvrtak je prekid opskrbe električnom energijom najavljen za razdolje od 12,30 do 14,30 sati.
Iz HEP-a zahvaljuju potrošačima na strpljenju.
Radovi će danas trajati do 14,30 sati do kada u Repišću neće biti struje. Sutra i u srijedu struje neće biti u vremenu od 8,30 do 14,30 sati. U četvrtak je prekid opskrbe električnom energijom najavljen za razdolje od 12,30 do 14,30 sati.
Iz HEP-a zahvaljuju potrošačima na strpljenju.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja