„Kineski ples“ Baletnog studija Jastrebarsko proglašen najboljim na TREPSU
Na 20. TREPS susretima koji su održani od ožujka do 6. travnja prikazano je 108 koreografija u izvedbi 1174 plesača iz 40 plesnih skupina iz 16 gradova u plesnim kategorijama suvremeni ples i moderni balet,jazz i show dance te urbanih plesnih stilova.

Dobne kategorije su trepsić (2do 6 godina),djeca (7do 11 godina),juniori(12 do 16 godina ),te seniori (17+).
Iz svake plesne i dobne kategorije dvije do tri najbolje koreografije plasirale su se na TREPS galu na kojoj je dodijeljeno 17 nagrada za najuspješnije u dobnim i plesnim skupinama.

Članovi ocjenjivačkog suda 20.TREPS bili su Sellena Beram ,Jasna Čižmek Tarbuk,Maja Đurinović,Ana Genzić,Ljiljana Gvozdenović,Andrej Izmjesjev,Ostoja Janjanjin,Kornelija Kosanović,Drvar,Gordan Križaj,Natalija Pintarić,Tihana Strmečki,te Mirna Trška.

Baletni studio Jastrebarsko na Trepsu nastupa već 20 godina vrlo uspješno.
Ove godine predstavio se sa tri koreografije Kineski ples, Pahuljice i Turskim plesom.
Na TREPS Gala večer plasirao se Kineski ples i osvojio žiri svojim ljupkim plesom te osvojio priznanje za najuspješniji nastup u kategoriji djeca u koreografiji Svetlane Lukić.

Čestitamo svim našim malim balerinama, s nadom da će im ovaj uspjeh biti veliki poticaj za dalji rad.
Susret Kluba poduzetnika početkom ožujka uz Damira Miljkovića, Davorina Štetnera i Jelenu Beketić
Jaskanske osnovnoškolke plasirale se na državno natjecanje u badmintonu
Zagrebačka županija nastavila ulaganja u kulturu: KUD-ovima, kazalištima i drugim udrugama gotovo 380 000 eura!
Nove akcije darivanja krvi u Pisarovini, Gornjem Desincu i Klinča Selima
Dvije nesreće s divljači, krađa na parkiralištu i pad stabla na lokomotivu
Tradicionalna posjeta prvoj bebi rođenoj u novoj godini: Gradonačelnik čestitao i uručio darove