Krašić označava staze za nordijsko hodanje
Na području općine Krašić započelo je označavanje staza ta nordijsko hodanje. Projekt je to koji je pokrenula tamošnja Turistička zajednica uz financijsku potporu Hrvatske turističke zajednice.
Tim projektom započet je razvoj sve popularnijeg oblika turizma – nordijskog hodanja za koji na području Krašića postoje idealni uvjeti – brojni puteljci, brežuljci i stazice.
-Nordijske staze „Dolinom kardinala“ turistima će pokazati ljepote i atrakcije destinacije na postojeće putove, prirodne, povijesne i kulturne znamenitosti osmisliti mrežu tematskih staza kojima će turisti moći sigurno i ugodno razgledavati atraktivne lokacije, uživati u brojnim prirodnim ljepotama i pritom aktivno i zdravo provoditi svoj odmor. Uz bogatu ponudu brdskih hodačkih staza turisti će imati razloga da ostanu koji dan duže na destinaciji i da nas posjete u pred i post sezoni – izvijestili su iz Turističke zajednice.

Uz precizne i lako čitljive karte i vodiče, GPS uređaj u koji će se moći učitati gpx trag staze, moći će se uistinu uživati u ljepoti prekrasne netaknute prirode i kulturnim atrakcijama na području Krašića.
(foto: TZ Općine Krašić)
Susret Kluba poduzetnika početkom ožujka uz Damira Miljkovića, Davorina Štetnera i Jelenu Beketić
Jaskanske osnovnoškolke plasirale se na državno natjecanje u badmintonu
Zagrebačka županija nastavila ulaganja u kulturu: KUD-ovima, kazalištima i drugim udrugama gotovo 380 000 eura!
Nove akcije darivanja krvi u Pisarovini, Gornjem Desincu i Klinča Selima
Dvije nesreće s divljači, krađa na parkiralištu i pad stabla na lokomotivu
Tradicionalna posjeta prvoj bebi rođenoj u novoj godini: Gradonačelnik čestitao i uručio darove