
Krenula humanitarna akcija za obnovu Spomen kuće Stepinac u Krašiću
15.10.2020. / Maja Peranić
Spomen kuća Stepinac u Krašiću kulturno je dobro nulte kategorije Doline kardinala, a danas je krenula humanitarna akcija putem koje će se skupljati sredstva za njezinu obnovu.
Akciju je pokrenula Udruga Lučonoše na inicijativu predsjednika udruge Ante Duvnjaka iz Kaštel Lukšića, a prilika da sudjeluju pruža se svim ljudima dobre volje koji žele da Spomen kuća hrvatskog blaženika zablista novim sjajem.
Od danas do 13. studenog otvorena je telefonska linija 0 6 0 9 0 0 6 – pozivom na nju donirate 5 kuna za obnovu Spomen kuće Stepinac u Krašiću.
Udruga Lučonoše i Župa presvetog Trojstva Krašić unaprijed zahvaljuju svima koji će se uključiti u ovu humanitarnu akciju.
(foto: TZ Općine Krašić)
Zadnje objavljeno

Mobilna ljekarna stiže na Žumberak, evo rasporeda!

Odličan uspjeh naših vatrogasaca na trkačkim ligama

Održano 1. kolo Lige Tilčekov put 2025: Ana Karača i Leonardo Pavina pobjednici otvaranja sezone

U Donjoj Kupčini ovog vikenda Folk 'n' Fun Festival - zabavni sadržaji za cijelu obitelj

FOTO Prekogranična vatrogasna vježba u Petričkom Selu: Slovenski i žumberački vatrogasci pokazali spremnost i spretnost

Krašić: Ozlijedio staricu i ukrao joj novac
