Mladi Crvenog križa na međužupanijskom natjecanju
Nakon gradskog natjecanja Crvenog križa, održanog u ožujku u OŠ „ Klinča Sela“, ekipe s najviše osvojenih bodova plasirale su se na međužupanijsko natjecanje, koje je prošle subote održano u OŠ „Stjepan Basariček“ u Ivanić Gradu.
Na međužupanijskom natjecanju Zagrebačke i Sisačko-moslavačke županije GDCK Jastrebarskog predstavljale su ekipe podmlatka iz OŠ „Vladimir Nazor“ iz Pisarovine s mentoricom Daliborkom Turk i ekipa mladih iz SŠ Jastrebarsko s mentoricom Klementinom Stepinac.

Ekipa podmlatka osvojila je šesto mjesto, a ekipa mladih osvojila je odlično peto mjesto na međužupanijskom natjecanju.

-Svi natjecatelji su pokazali zavidno znanje u pružanju prve pomoći te ti mladi ljudi mogu služiti kao primjer ostalima jer svoje slobodno vrijeme su posvetili plemenitom i nesebičnom cilju, a to je naučiti kako pomoći unesrećenom-poručili su iz GDCK-a Jastrebarsko.
Klaudija, Nino, Ana i Ivan - oni su „Najbolji u Jaski” po izboru svojih sugrađana
Koncert Petra Graše za Dan Grada Jastrebarskog!
U kući na području Pisarovine 40 - godišnjak skrivao drogu i oružje
U Pribiću predstavljena knjiga pjesama Josipa Bakalasa "Dol u srcu mom"
Kinča Sela: Ispalio hitac prema obiteljskoj kući, vlasnici neozlijeđeni
Martinje pred vratima, policija na cestama: Budite oprezni i odgovorni u prometu!