Moći svetog Leopolda napuštaju Pribić
23.06.2016. / Nefertum IT
U subotu, 25. lipnja, u župnoj crkvi Blagovijesti u Pribiću održat će se svečana liturgija i molitva pred moćima svetog Leopolda Mandića koje se ondje nalaze. Naime, relikvije svetog Leopolda već se gotovo mjesec dana nalaze u toj pribičkoj crkvi, a ove će je subote napustiti. Prilika je to da se vjernici i štovatelji svetog Leopolda Mandića još jednom pomole pred njegovim moćima.
Svečana liturgija održat će se s početkom u 18 sati, a uveličat će je svojim nastupom zbor mladih AGAPE iz svetišta Svetog Josipa iz Karlovca.
Podsjetimo, ne raspadnuto tijelo svetog Leopolda koje je prije dva mjeseca bilo izloženo u Zagrebu izazvalo je velik interes vjernika stoga i iz župe u Pribiču očekuju velik broj posjetitelja koji će prisustvovati subotnjoj liturgiji.

Svečana liturgija održat će se s početkom u 18 sati, a uveličat će je svojim nastupom zbor mladih AGAPE iz svetišta Svetog Josipa iz Karlovca.
Podsjetimo, ne raspadnuto tijelo svetog Leopolda koje je prije dva mjeseca bilo izloženo u Zagrebu izazvalo je velik interes vjernika stoga i iz župe u Pribiču očekuju velik broj posjetitelja koji će prisustvovati subotnjoj liturgiji.

Zadnje objavljeno
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki