Monika Peršin predstavlja Hrvatski Crveni križ u Danskoj
11.03.2016. / Nefertum IT
Volonterka Gradskog društva Crvenog križa Jastrebarsko, Monika Peršin, otputovala je u Dansku gdje će sudjelovati na Konferenciji mladih na temu migracija.
U Kopenhagenu se 11. i 12. ožujka održava koferencija pod nazivom European Youth Conference: Innovation and civil action in the time of migration na kojoj sudjeluju mladi volonteri iz cijeloga svijeta. Konferenciju organizira Danski Crveni križ, a Monika Peršin jedna je od dvoje predstavnika Hrvatskog Crvenog križa.
- Monika se kao dugogodišnja volonterka GDCK Jastrebarsko do sada iskazala u radu s mladima kao i anganžmanu u izbjegličkoj krizi, pa smo zbog toga ponosni što je baš ona jedna naših predstavnika – poručili su iz GDCK-a Jastrebarsko.

(Foto: GDCK Jastrebarsko)
U Kopenhagenu se 11. i 12. ožujka održava koferencija pod nazivom European Youth Conference: Innovation and civil action in the time of migration na kojoj sudjeluju mladi volonteri iz cijeloga svijeta. Konferenciju organizira Danski Crveni križ, a Monika Peršin jedna je od dvoje predstavnika Hrvatskog Crvenog križa.
- Monika se kao dugogodišnja volonterka GDCK Jastrebarsko do sada iskazala u radu s mladima kao i anganžmanu u izbjegličkoj krizi, pa smo zbog toga ponosni što je baš ona jedna naših predstavnika – poručili su iz GDCK-a Jastrebarsko.

(Foto: GDCK Jastrebarsko)
Zadnje objavljeno
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima