Nesreća u Pribiću: Popravljalo motor i umalo se ugušio
02.12.2016. / Nefertum IT
Muškarac iz Pribića jučer je doživio nesreću dok je popravljao motocikl. Policija je izvijestila kako se muškarac otrovao udisanjem ugljičnog monoksida iz motocikla kojeg je popravljao u zatvorenoj garaži.
-68-godišnji muškarac vršio popravak motocikla u zatvorenom prostoru, te uslijed udisanja ispušnih plinova, istom pozlilo, pružena liječnička pomoć – rekli su u policiji koja je zbog ovog slučaja pozvana jučer oko 19 sati.
-68-godišnji muškarac vršio popravak motocikla u zatvorenom prostoru, te uslijed udisanja ispušnih plinova, istom pozlilo, pružena liječnička pomoć – rekli su u policiji koja je zbog ovog slučaja pozvana jučer oko 19 sati.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja