Opet opustošili Petrol
08.08.2016. / Nefertum IT
U četvrtak 4. kolovoza u 16 sati opet je došlo do krađe goriva u Donjem Desincu na benzinskoj postaji Petrol. Ista stvar se dogodila i u nedjelju 7. kolovoza, gdje je vozač u večernjim satima ukrao goriva za 510 kuna.
Svaki tjedan priča o krađi goriva se ponavlja, pa je tako u četvrtak u popodnevnim satima nepoznati vozač natočio benzin za 400 kuna i pobjegao, ne plativši račun, doznajemo iz PP Jastrebarsko. Naravno, ni vikend nije prošao neprimjećeno.
Drugi je pak vozač na istoj benzinskoj u 21,40 sati natočio gorivo za 510 kuna, pa pobjegao glavom bez obzira. Policija nastavlja daljnji rad.
Svaki tjedan priča o krađi goriva se ponavlja, pa je tako u četvrtak u popodnevnim satima nepoznati vozač natočio benzin za 400 kuna i pobjegao, ne plativši račun, doznajemo iz PP Jastrebarsko. Naravno, ni vikend nije prošao neprimjećeno.
Drugi je pak vozač na istoj benzinskoj u 21,40 sati natočio gorivo za 510 kuna, pa pobjegao glavom bez obzira. Policija nastavlja daljnji rad.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja