Oštetili polubranike na pružnom prijelazu
25.10.2016. / Nefertum IT
Na pružnom prijelazu u Donjoj Zdenčini netko je oštetio polubranike. Prijava oštećenja jaskanskoj je policiji pristigla jučer oko 17 sati.
- U 17,20 sati zaprimljena je dojava o oštećenju polubranika na pružnom prijelazu u mjestu Donja Zdenčina. Izvršen pregled mjesta događaja – izvijestili su iz PP Jastrebarsko.
Osim te, nije bilo drugih dojava u policijsku postaju tijekom jučerašnjeg dana.
- U 17,20 sati zaprimljena je dojava o oštećenju polubranika na pružnom prijelazu u mjestu Donja Zdenčina. Izvršen pregled mjesta događaja – izvijestili su iz PP Jastrebarsko.
Osim te, nije bilo drugih dojava u policijsku postaju tijekom jučerašnjeg dana.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja