
Paraglider na Japetiću skrenuo s putanje i završio u stablu! Nije teže ozlijeđen
Lijepa sunčana nedjelja na Japetiću umalo je završila kobno za jednog paraglidera. Nakon spusta niz poznatu stazu skrenuo je s putanje te završio u stablu. Na sreću nije ozlijeđen, već je, kako se doznaje od izletnika koji su mu odmah potrčali u pomoć, vidno bio u šoku.
- Čim su ljudi vidjeli da je sletio među drveće, odmah su svi potrčali kako bi mu pomogli. Bilo je dosta visoko i nezgodno za sići, ali je uspio. Nije bio teže ozlijeđen, samo je bio u šoku. Sumnjam da je odlučio ponoviti let - kazao je jedan čitatelj 24sata.
Nije bilo potrebe niti za intervencijom hitne pomoći.
Japetić je inače omiljeno mjesto parajedriličara koji su ondje prava atrakcija za izletnike planinarskog doma Žitnica koji ondje rado dolaze sa samoborske ili jaskanske strane.
(foto: Pixabay/ilustracija)

Tilčekov put 2025: Trčanje, rođendan i magarac Tilček – spoj sporta, prirode i fešte u Stankovu

Policajci izašli na dojavu o narušavanju javnog reda i mira pa „zaradili” vrijeđanje od pijanog 35 - godišnjaka

Izimje: Vozio pijan s isteklom vozačkom i prometnom dozvolom, vrijeđao i omalovažavao policajce

"Svetom Duhu na čast" petnaestu godinu zaredom

U Izimju zaustavljen pijani vozač, sa skoro 2 promila upravljao automobilom

Stjepanu Kožiću 7. mandat na čelu Zagrebačke županije
