Pisarovina: Obilježavanje Dana narcisa
22.03.2019. / Redakcija
Ove subote, 23. ožujka, na Trgu Stjepana Radića u Pisarovini, podržite akciju "Dan narcisa." Narcisi će se prodavati u svrhu otkrivanja raka dojke, dakle sav prikupljeni prihod ide za financiranje ranog otkrivanja raka dojke!
Osim akcije "Dan narcisa"od 8 sati na druženje na Trgu Stjepana Radića u Pisarovini, djeca iz vrtića "Potočić" i iz Osnovne škole Vladimir Nazor pokazati će na izloženim štandovima što su pripremili na prethodnim radionicama.
-Pozivamo sve ljude da nam se u subotu pridruže na Trgu i podrže ovu hvalevrijednu akciju, također molimo OPG-e da se jave u Turističku zajednicu općine Pisarovina ukoliko žele prodavati svoje proizvode taj dan-kazali su iz Općine.
(Foto: arhiva)
Zadnje objavljeno
Vladajući izglasali nova poskupljenja odvoza otpada, oporba amandmanima pokušala ublažiti udar na džepove građana
Zagrebačka županija osigurala 800 tisuća eura za EU projekte gradova i općina
Policijsko izvješće: Krađa goriva i bicikla, prometna nesreća i krivotvoren novac u Jaski
Utvrđen uzrok požara u drvnoj industriji
Zagrebačka županija na sajmu u Bolzanu: Naglasak na suradnji i projektu InterWine
Promocija romana „Između nas i neba“ u Jastrebarskom i Zagrebu