Predavanje o zdravoj hrani
Jedemo li otrov? – aktualno je pitanje ovih dana, a više riječi o tome bit će na predavanju koje će se u petak, 16.prosinca, održati u Centru za kulturu Jastrebarsko.
O prednostima i pravilima u ekološkoj poljoprivredi te mjerama suzbijanja štetnih organizama govorit će magistra Marija Ševar, dipl.ing.agronomije, viša koordinatorica za ekološku poljoprivredu u Savjetodavnoj službi.
Bit će to četvrto i posljednje predavanje iz projekta „Zajedno za razvoj“ kojeg financira Zagrebačka županija, a čiji je nositelj Pučko otvoreno učilište Samobor. Partneri su mu u ovom projektu Centar za kulturu Jastrebarsko te pučka otvorena učilišta Ivanić-Grad i Sveti Ivan Zelina. Cilj je projekta jačanje zajedničke svijesti o pitanjima bitnim za razvoj kakav je u svojim strateškim dokumentima zacrtala Zagrebačka županija.
Predavanje zakazano za petak počet će u 19,30 sati, a ulaz je slobodan.
(foto: pixabay.com)
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja