Prva subota bez "Plac mljaca"
Zbog novih epidemioloških mjera Sajam domaćih proizvoda Plac mljac koji se održava svake prve subote u mjesecu u organizaciji Centra za kulturu Jastrebarsko i Organizacije HRAM, ove se subote neće održati.
Naime, nove mjere ograničavaju veća okupljanja na sajmovima i sličnim događanjima, pa tako ni sajma koji je trebao biti održan na Štrosu ove subote neće biti.
Iako domaći OPG-ovci nude pregršt zdravih proizvoda za jačanje imuniteta, ovih ih dana nećete moći naći na sajmu u Jaski, ali njihove proizvode možete dobiti na njihovom kućnom pragu.
-Med i drugi pčelinji proizvodi, biljni sirupi, voćni sokovi, čajevi, ulja i niz drugih namirnica koje su u ponudi „Placa Mljaca“, do daljnjega se mogu nabaviti na kućnom pragu OPG-ovaca ili uz dogovorenu dostavu-istaknuli su organizatori sajma koji ne isključuju mogućnost da se Sajam ipak održi uoči Božića, budu li mjere i odluke Stožera nakon 21. prosinca nešto blaže i fleksibilnije.
Potraga za blagom, oslikavanje lica i domaće delicije: Ne propustite Ljetni sajam u Sošicama
Sjajan kraj sezone za Judo klub Jaska: Četvero natjecatelja osvojilo sedam medalja u Rijeci
Policijski vikend izvještaj: Devet vozača pod utjecajem alkohola, provale i narušavanje javnog reda
U Kostanjevcu pronađeno mrtvo tijelo muškarca, sumnja se da se radi o 82-godišnjaku koji se udaljio iz Doma za starije
Zagrebačka županija s 91.400 eura podržala projekte braniteljskih udruga