Publika velikim pljeskom nagradila predstavu "I neka vam loptice uvijek budu naklonjene"
Prošlog tjedna premijerno je u Jastrebarskom izvedena nova predstava GKJ-a "I neka vam loptice uvijek budu naklonjene" u režiji Lovre Krsnika. Predstava je naišla na iznimni odjek među jaskanskom publikom, koja je još jednom ispunila kino dvoranu.
Okupljenima se po izvedbi obratio redatelj predstave Lovro Krsnik i predstavio glumce u predstavi. Napomenuo je kako je ova predstava rezultat višegodišnjeg rada s mladima, što još jednom dokazuje kako dramske radionice GKJ-a ostvaruju odlična postignuća.
Osim sjajnih mladih glumaca, posebnost ove predstave je i talentirani glazbenik Patrik Prežgaj, koji uživo izvodi glazbu u svakoj predstavi. Predstava "I neka vam loptice uvijek budu naklonjene" početkom svibnja gostuje u Zagrebu, u programu dramskog susreta djece i mladeži Zvijezda(ni)ne staze 2019., u organizaciji Centra mladih Ribnjak.
Jaskanska publika moći će je pak ponovno vidjeti na ovogodišnjem festivalu „Život i smijeh“, koji će biti održan koncem svibnja i početkom lipnja.
Galerija slika
Tradicionalna posjeta prvoj bebi rođenoj u novoj godini: Gradonačelnik čestitao i uručio darove
Celijakija i bezglutenska prehrana: Predavanje o trendovima i medicinskoj nužnosti
Dvije intervencije policije na području Jastrebarskog: Prometna nesreća i krađa u trgovačkom centru
U Gradskoj upravi organiziran prijem za Stelu Rade
Pepelnica - početak korizme: "Čovječe sjeti se da si prah i da ćeš se u prah vratiti"
Školski sport: Badmintonašice Srednje škole Jastrebarsko pobjednice županijskog natjecanja! Odlaze na državno!