
Puhački orkestar DVD-a Domagović slavi 80. rođendan!
U nedjelju, 2. rujna, DVD Domagović svečano obilježava 80 godina neprekidnog rada i djelovanja svog Puhačkog orkestra.
Proslava ove velike obljetnice započet će budnicom kroz naselje te polaganjem vijenaca na mjesnom groblju za sve pokojne članove.
Svečana proslava uz pozdravne riječi domaćina i njihovih gostiju te podjelu priznanja i zahvalnica počinje u 15 sati ispred vatrogasnog doma. Nakon kratkog uvoda slijedi kulturno-umjetnički program puhačkih orkestara i KUD-ova s područja grada, te posebnih gostiju koji će uveličati kulturno-umjetnički program - Orkestra oružanih snaga Republike Hrvatske.
Potom će uslijediti vrtna zabava uz Tarantino band i legendarne vokalno-instrumentalne sastave, Croatae i Naše dane.
-Pozivamo sve ljubitelje glazbe i dobre zabave da dođu u Domagović, svojim dolaskom podrže naš rad i zajedno s nama proslave ovaj značajan jubilej – poručili su iz PO DVD-a Domagović.

Vandalizam na djelu: Jaskanske skejtere u parku dočekala svastika!

Suze svetog Lovre: Već večeras uživajte u spektaklu na noćnom nebu!

Buran vikend u prometu: Biciklist sletio s ceste u Prhoću, dvoje ozlijeđenih u sudaru kraj Pisarovine, krade se gorivo

U potoku kod Volavja pronađeno tijelo žene

Interkulturalni dan i sajam kod Posjetiteljskog centra u Sošicama
