Razbojnici upali u kuću starici i ukrali novac i mobitel
14.07.2016. / Nefertum IT
Razbojnička krađa dogodila se jučer u Donjoj Zdenčini u jutarnjim satima. Kako doznajemo od policije dvojica razbojnika upala su u kuću u ulici Janka Ribara te otuđili novac i mobitel.
- Dvojica nepoznatih počinitelja uporabom tjelesne snage počinila su razbojničku krađu nad 82-godišnjakinjom i otuđila novac i mobitel, pričinivši štetu od nekoliko tisuća kuna – izvijestili su iz Policijske uprave zagrebačke.
Policija je pozvana u 7,50 sati te nastavlja s radom na slučaju.
- Dvojica nepoznatih počinitelja uporabom tjelesne snage počinila su razbojničku krađu nad 82-godišnjakinjom i otuđila novac i mobitel, pričinivši štetu od nekoliko tisuća kuna – izvijestili su iz Policijske uprave zagrebačke.
Policija je pozvana u 7,50 sati te nastavlja s radom na slučaju.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja