Sutra bez struje centar grada
05.11.2016. / Nefertum IT
Sutra, veći dio dana sam centar grada bit će bez struje.
Iz HEP-a su najavili radove na elektroenergetskom objetktu zbog kojih će do prekida u opskrbi električnom energijom doći u vremenu od 8 do 18 sati i to u ulicama: Franje Tuđmana, lijeva i desna strana od Augustinčića do Lidla, u Ulici Ante i Davida Starčevića, te struje neće imati Policijska postaja, Osnovna škola, zgrada komunalnog i Raiffeisen banka.
U slučaju lošeg vremena radovi će biti odgođeni.

Iz HEP-a su najavili radove na elektroenergetskom objetktu zbog kojih će do prekida u opskrbi električnom energijom doći u vremenu od 8 do 18 sati i to u ulicama: Franje Tuđmana, lijeva i desna strana od Augustinčića do Lidla, u Ulici Ante i Davida Starčevića, te struje neće imati Policijska postaja, Osnovna škola, zgrada komunalnog i Raiffeisen banka.
U slučaju lošeg vremena radovi će biti odgođeni.

Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja