Sutra bez vode centar i Gornja Reka
01.12.2016. / Nefertum IT
Zbog prespajanja cjevovoda, uži dio Jastrebarskog te naselje Gornja Reka sutra će biti bez vode, javljaju iz gradske tvrtke.
Vode neće imati Ulica Franje Tuđmana, i to desna strana od hotela do Pastuh paba, Ulica Braće Radić, Prigorska i Ulica Tadije Smičiklasa, u periodu od 9 do 15 sati.
Od 8 do 16 sati vode neće imati i naselje Gornja Reka.
Građani se mogle da se opskrbe vodom za to razdoblje.
Vode neće imati Ulica Franje Tuđmana, i to desna strana od hotela do Pastuh paba, Ulica Braće Radić, Prigorska i Ulica Tadije Smičiklasa, u periodu od 9 do 15 sati.
Od 8 do 16 sati vode neće imati i naselje Gornja Reka.
Građani se mogle da se opskrbe vodom za to razdoblje.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja