U Perivoju dvorca Erdody u subotu će se obilježiti Hrvatski olimpijski dan
U Perivoju dvorca Erdody ove subote s početkom u 10:00 sati obilježit će se Hrvatski Olimpijski dan i nastaviti provođenje projekta „Živjeti zdravo“ i aktivnosti Hodanjem do zdravlja.
Društvo za sport i rekreaciju Jastreb extreme poziva sve zainteresirane da se priključe obilježavanju ovog dana i da se aktivno uključe u program vježbanja. Na ovaj način građanima će biti omogućeno da se uključe u redovito i organizirano grupno hodanje svaku subotu uz stručno vodstvo.

-Ideja i cilj je promocija hodanja kao iznimno zdrav i učinkovit oblik tjelesne aktivnosti, a ujedno jače svijesti i motiviranje tjelesno neaktivnog stanovništva da stvara zdrave životne navike kako bi preventivno štitili svoje zdravlje- kažu iz Jastreb extreme teama.

Pozivaju se svi da se pridruže provođenju ove sportsko rekreacijske aktivnosti ovu subotu u Perivoju dvorca Erdody u 10:00 sati.
Galerija slika
Svečano slavlje u Gornjem Prekrižju: Biskup Jezerinac u nedjelju obilježava veliki jubilej
Konj kao najvjerniji lijek: Kako Udruga „Nada” već dva desetljeća vraća osmijeh i snagu osobama s invaliditetom i raznim teškoćama
Serija krađa goriva na autocesti kod Desinca, provala u kafić u Jaski
Zvrkova 7. Ljetna online radionica kreativnog pisanja, prijavite se
Policija istražuje provalu u ugostiteljski objekt na području Jastrebarskog
Plešivica i enogastronomija i dalje privlače goste: Jaska u turističkom vrhu Zagrebačke županije