U Pisarovini počinje gradnja kolektora otpadnih voda
03.09.2016. / Nefertum IT
Na području Općine Pisarovina u ponedjeljak, 5. rujna, započinje se sa izgradnjom kolektora otpadnih voda.
Riječ je o projektu „Odvodnja otpadnih voda naselja Pisarovina i poduzetničke zone Pisarovina, 2. faza – sekundarni kolektori".
Kolektor će se izgraditi u duljini od 4.954,34 m. Izvođač radova odabran putem javne nabave je Palir d.o.o. iz Zagreba. Trasu kolektora možete pogledati na službenim stranicama Općine Pisrovina ili ovdje.
Riječ je o projektu „Odvodnja otpadnih voda naselja Pisarovina i poduzetničke zone Pisarovina, 2. faza – sekundarni kolektori".
Kolektor će se izgraditi u duljini od 4.954,34 m. Izvođač radova odabran putem javne nabave je Palir d.o.o. iz Zagreba. Trasu kolektora možete pogledati na službenim stranicama Općine Pisrovina ili ovdje.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja