Zbog radova, bez vode na Plešivici
07.07.2016. / Nefertum IT
Zbog prespajanja cjevovoda u Prilipju u petak, 8. srpnja, vode neće imati pojedina jaskasnka naselja.
Vode neće biti u Prilipju, Donjoj Plešivici, Lokošin Dolu, cesti prema Vlaškovcu do kućnog broja 107 te u Prhoću, i to u vremenu od 8 do 14 sati.
- Mještani će se moći opskrbiti vodom iz vatrogasne cisterne koja će biti stacionirana kod vatrogasnog doma na Plešivici. Hvala na razumijevanju – poručili su iz Voda Jastrebarsko d.o.o.
Vode neće biti u Prilipju, Donjoj Plešivici, Lokošin Dolu, cesti prema Vlaškovcu do kućnog broja 107 te u Prhoću, i to u vremenu od 8 do 14 sati.
- Mještani će se moći opskrbiti vodom iz vatrogasne cisterne koja će biti stacionirana kod vatrogasnog doma na Plešivici. Hvala na razumijevanju – poručili su iz Voda Jastrebarsko d.o.o.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja