Izimje: Vozio pijan i pod zabranom
22.03.2018. / Maja Ivčić
14 vozača policija je jučer na jaskanskom području kaznila zbog prebrze vožnje. Naime, tijekom jučerašnjeg dana provodio se pojačan nadzor prometa na jaskanskim cestama, a prilikom kojeg je policija evidentirala ukupno 20 prekršaja. Osim prebrzih, promet su ugrožavali i oni alkoholizirani, a jedan od njih uhvaćen je u Izimju.
-U 20,45 sati policijski službenici PP Jastrebarsko u mjestu Izimje prilikom nadzora prometa zaustavili su osobno vozilo kojim je upravljao 57-godišnji vozač pod utjecajem alkohola (0,93 g/kg) i za vrijeme dok mu je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom – izvijestili su iz policije.
Vozač je priveden u postaju gdje je zadržan do otrežnjenja te je zaradio Optužni prijedlog.
(foto: Ilustracija)
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja