Jaska dobiva polupodzemne kontejnere
28.07.2015. / Nefertum IT
Jastrebarsko dobiva polupodzemne kontejenere u koje će građani vrlo uskoro moći odlagati otpad. Taj moderni sustav odlaganja otpada još je jedan korak osiguravanja što boljeg načina gospodarenja otpadom u našem gradu.
Polupodzemni kontejeneri ugrađeni su u zemlju na području Perivoja Erdödy i Glazbene škole Jastrebarsko, a trenutno je u tijeku uređenje okoliša tog novog zelenog otoka nakon čega će kontejneri biti u funkciji.
Građani će tako, vrlo skoro, otpad moći odlagati u nove kontejnere kapaciteta 3 metra kubna, a moći će se odložiti staklo, PET-MET ambalaža i tekstil. Moderni kontejneri dijelom se ugrađuju u zemlju, a dio koji je iznad površine obložen je kompozitnom oplatom u boji drveta što će se uklopiti u okoliš.
(Foto: Grad Jastrebarsko)
Polupodzemni kontejeneri ugrađeni su u zemlju na području Perivoja Erdödy i Glazbene škole Jastrebarsko, a trenutno je u tijeku uređenje okoliša tog novog zelenog otoka nakon čega će kontejneri biti u funkciji.
Građani će tako, vrlo skoro, otpad moći odlagati u nove kontejnere kapaciteta 3 metra kubna, a moći će se odložiti staklo, PET-MET ambalaža i tekstil. Moderni kontejneri dijelom se ugrađuju u zemlju, a dio koji je iznad površine obložen je kompozitnom oplatom u boji drveta što će se uklopiti u okoliš.
(Foto: Grad Jastrebarsko)
Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta