Jaskanci odali počast hrvatskim braniteljima
Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja jučer je svečano obilježen širom Lijepe naše, pa tako i u Jastrebarskom.
Vojno – redarstvene akcije Oluja i oslobođenja Knina prisjećamo se 5. kolovoza kao dana ključnog za uspostavljanje slobodne Hrvatske. Tim povodom Jaskanski župnik vlč. Stjepan Rožanković održao je molitvu kod Spomen - obilježja nevinoj patnji hrvatskih žrtava svih ratova, a svečanost je pjevanjem uveličao Župni zbor. Prije molitve i paljenja svijeća održana je i misa za Domovinu u crkvi sv. Nikole u Jastrebarskom u čast svim herojima Domovinskog rata.
Ispred Grada Jastrebarsko vijence su položili zamjenici gradonačelnika Stipe Bučar i Domagoj Šlat, a uz njih počast braniteljima odali su predstavnici jaskanskih braniteljskih udruga, gradski vijećnici, predstavnici policije, jaskanskih političkih stranaka, ravnateljice osnovne i srednje škole te drugi Jaskanci.

(foto: Grad Jastrebarsko)
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja