Jaskanski darivatelji sve brojniji: Skupili 297 doza krvi!
Jaskanci su proteklog tjedna ponovo pokazali veliko srce i prikupili novih 297 doza krvi.
Na akcije dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Jastrebarsko prošlog se tjedna odazvalo 344 darivatelja. Njih 297 tom je prilikom moglo dati krv, pa su zalihe te dragocjene tekućine povećane.
I dok se drugi gradovi ovih ljetnih dana bore s nestašicom krvi i pozivaju na darivanje, u Zagrebu krvi ne manjka čemu su svakako doprinijeli jaskanski darivatelji kojih je svakim danom sve više.

-Opet su Jaskanci pokazali da možemo računati na njih! Hvala svima, srce nam je veliko kao kuća – kazali su iz GDCK-a.
Još jedan važan podatak je da je prilikom ovih akcija jedan od darivatelja, gospodin Branko Magđinski svoju krv dao 140. put. Čestitamo!
Hvala svim darivateljima koji ovim činom spašavaju tuđe živote.
(foto: GDCK Jastrebarsko)
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja