Je li to sat ili alkotest? Vozačica (50) u Jaski napuhala 3 promila
03.07.2023. / Ivana Ćurić
Proteklog vikenda, kao što je najavljivano, policija je provodila pojačanu akciju nadzora vozača na jaskanskim prometnicama. Pritom su tri osobe uhvaćene u vožnji pod utjecajem alkohola, a rekorderka je bila zapravo vozačica.
-U 21,15 sati policijski službenici PP Jastrebarsko u gradu su nadzora prometa zaustavili osobno vozilo kojim je upravljala pedesetogodišnja vozačica pod utjecajem alkohola 3,01 promila. Ista je privedena u PP Jastrebarsko i u skraćenom prekršajnom postupku uz Optužni prijedlog prepraćena na Općinski sud u Novom Zagrebu-javlja policija.
Osim spomenutih još deset osoba je tijekom vikend-akcije kažnjeno zbog prekoračenja brzine, dok su zabilježena i četiri ostala prekršaja.
(foto:Ilustracija)
Zadnje objavljeno
Crown Up Dance Cup 2026 donosi više od 1000 plesača u Jastrebarsko
Pjenušci Zagrebačke županije oduševili međunarodne vinske stručnjake, posebno se ističu oni plešivičkih vinara
Prometne nesreće, krađe goriva i požari na otvorenom obilježili vikend na području Jastrebarskog
Posljednji je dan za prijavu šteta od prirodne nepogode
"Skriveno blago podgorskog dvorca" osvojilo gledatelje
Više krađa i prometna nesreća na jaskanskom području