
Novi slučajevi zaraze koronavirusom u županiji
-Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije do ponedjeljka, 20.07.2020. do 11:00 sati evidentirano je 228 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom- izvijestila je jutros Zagrebačka županije.
U odnosu na podatke od jučer radi se o tri osobe više i to u Ispostavi Samobor po dvije te jedna u Ispostavi Dugo Selo. Jedna je osoba izliječena, a radi se osobi s područja Velike Gorice. Ispostava Jastrebarsko i danas je bez novih slučajeva zaraze koronavirusom te bez novih podataka o ozdravljenju.
Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivno 56 slučajeva. Do sada su ukupno izliječene 163 osoba, a 9 ih je preminulo.
-Stožer civilne Zagrebačke županije apelira na sve stanovnike da se pridržavaju svih donesenih mjera i uputa te da posebice vode računa o socijalnoj distanci. Također, pozivaju ih da izbjegavaju putovanja u zemlje u kojima je pogoršana epidemiološka situacija. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana- poručuju iz Županije.

Tilčekov put 2025: Trčanje, rođendan i magarac Tilček – spoj sporta, prirode i fešte u Stankovu

Policajci izašli na dojavu o narušavanju javnog reda i mira pa „zaradili” vrijeđanje od pijanog 35 - godišnjaka

Izimje: Vozio pijan s isteklom vozačkom i prometnom dozvolom, vrijeđao i omalovažavao policajce

"Svetom Duhu na čast" petnaestu godinu zaredom

U Izimju zaustavljen pijani vozač, sa skoro 2 promila upravljao automobilom

Stjepanu Kožiću 7. mandat na čelu Zagrebačke županije
