Pijani vozač naletio na pijanog pješaka u Desincu
S 2,17 promila alkohola u krvi vozač je upravljao automobilom i naletio na pješaka u Gornjem Desincu. Riječ je o 25-godišnjem mladiću koji je također bio pod utjecajem alkohola, a koji je u ovoj nesreći teško ozlijeđen.
-Sinoć oko 21 sat, 34-godišnjak je pod utjecajem alkohola (2,17 g/kg) upravljao osobnim automobilom marke Opel Vectra zagrebačkih registarskih oznaka kroz mjesto Gornji Desinec, Zagrebačkom ulicom u smjeru jugozapada. Dolaskom u blizinu kućnog broja 11, u lijevom zavoju, nije se kretao sredinom obilježene prometne trake te je prednjim desnim dijelom vozila naletio na 25-godišnjeg pješaka pod utjecajem alkohola (1,57 g/kg) koji se nalazio na sjeverozapadnom rubu kolnika Zagrebačke ulice – izvijestila je policija.
U prometnoj nesreći teško je ozlijeđen pješak, a liječnička pomoć pružena mu je u KB Sveti Duh.
U kući na području Pisarovine 40 - godišnjak skrivao drogu i oružje
U Pribiću predstavljena knjiga pjesama Josipa Bakalasa "Dol u srcu mom"
Kinča Sela: Ispalio hitac prema obiteljskoj kući, vlasnici neozlijeđeni
Martinje pred vratima, policija na cestama: Budite oprezni i odgovorni u prometu!
"Dol u srcu mom" promocija knjige Josipa Bakalasa u Pribiću
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu