Policija utvrdila 27 prekršaja, nova akcija već sutra!
09.07.2018. / Maja Peranić
Prilikom pojačanog nadzora prometa policija je tijekom vikenda na jaskanskom području podijelila 27 kazni zbog počinjenih prekršaja. Najviše je bilo prekršaja brzine.
-Zabilježena su 3 prekršaja vozača pod utjecajem alkohola, 17 prekršaja brzine te 7 drugih prekršaja-izvijestila je PP Jastrebarsko.
Kako bi se suzbili najčešći prekršaji koje čine vozači na našem području, iz policije su najavili novu akciju, usmjerenu isključivo na brzinu, a koja će se odvijati tijekom sutrašnjeg dana – 10. srpnja.
-Savjetujemo vozače da se pridržavaju prometnih propisa kako ne bi kršenjem istih doveli sebe i druge sudionike u prometu u opasnost, kao i da sa svojim ponašanjem pridonesu što većoj sigurnosti u prometu svih sudionika – kazali su u policiji.
Zadnje objavljeno
U kući na području Pisarovine 40 - godišnjak skrivao drogu i oružje
U Pribiću predstavljena knjiga pjesama Josipa Bakalasa "Dol u srcu mom"
Kinča Sela: Ispalio hitac prema obiteljskoj kući, vlasnici neozlijeđeni
Martinje pred vratima, policija na cestama: Budite oprezni i odgovorni u prometu!
"Dol u srcu mom" promocija knjige Josipa Bakalasa u Pribiću
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu