
Policijsko izvješće: Provale i krađe
27.02.2017. / majai
Protekli vikend policija je zaprimila dojavu o provali u vikendicu uz krađu raznih predmeta, krađi benzina s benzinske postaje i o oštećenju drvenog natpisa.
Provaljuje se u vikendice na području jaskanskih naselja, a posljednja provala dogodila se u Orešju Okićkom. Provalnik je nasilno ušao u vikendicu odakle je i otuđio nekoliko predmeta. Radi se na slučaju.
Benzinska postaja u sklopu autoceste ne odmorištu u Donjem Desincu opet je bila na meti kradljivaca gorica. U subotu oko 14 sati nepoznati je počinitelj ulio gorivo u spremnik vozila i udaljio se ne plativši račun za njega.
Policiji je prijavljeno i oštećenje drvenog natpisa u mjestu Brlenić te je pregledano mjesto događaja i policija radi na slučaju.
Zadnje objavljeno

Mobilna ljekarna stiže na Žumberak, evo rasporeda!

Odličan uspjeh naših vatrogasaca na trkačkim ligama

Održano 1. kolo Lige Tilčekov put 2025: Ana Karača i Leonardo Pavina pobjednici otvaranja sezone

U Donjoj Kupčini ovog vikenda Folk 'n' Fun Festival - zabavni sadržaji za cijelu obitelj

FOTO Prekogranična vatrogasna vježba u Petričkom Selu: Slovenski i žumberački vatrogasci pokazali spremnost i spretnost

Krašić: Ozlijedio staricu i ukrao joj novac
