Radari na svakom koraku: Vozite polako!
Policijski službenici Policijske postaje Jastrebarsko sutra će provesti akciju "Nadzor brzine kretanja vozila".
Nova akcija jaskanskih policajaca na redu je u srijedu, 14. prosinca. Akcija je, kako doznajemo, usmjerena na suzbijanje prekršaja upravljanja vozilima nepropisnom brzinom kretanja vozila, a pozornost će se posvetiti i drugim težim prekršajima, a prije svega upravljanje pod utjecajem alkohola, tehničke neispravnosti, upravljanju prije stjecanja prava i pod zabranom kao i na druge prekršaje.
-Savjetujemo vozače da se pridržavaju prometnih propisa kako ne bi kršenjem istih doveli sebe i druge sudionike u prometu u opasnost, te da svojim ponašanjem pridonesu što većoj sigurnosti u prometu svih sudionika-rekli su iz jaskanske policije.
Prije 100 godina rođena hrvatska književnica Višnja Stahuljak
Za bespovratne potpore poljoprivrednicima Zagrebačka županija osigurala 1,5 milijuna eura
Tvrtka Ceste Jastrebarsko se širi i seli poslovanje na novu lokaciju
Tišina, snima se! U Donjoj Kupčini se isključuje javna rasvjeta zbog snimanja filma
Vikend na jaskanskom području: Prometne nesreće, požari raslinja i alkoholizirani vozači
Održana sjednica Županijske skupštine Zagrebačke županije: "Iz NPOO ugovoreno 91 milijun eura za izgradnju i dogradnju 18 školskih objekata za prelazak na jednosmjensku nastavu"