Srušena zgrada na željezničkoj postaji u Domagoviću
22.07.2016. / Nefertum IT
Stara zgrada koja se nalazila na željezničkom stajalištu u Domagoviću, a koja godinama nije bila korištena, ovih je dana srušena. Kako doznajemo, Hrvatskim željeznicama ta zgrada nije bila perspektivna za renovaciju, a još čekamo njihov odgovor na upit planira li se spomenuto stajalište urediti i na koji način.
Protiv rušenja starog objekta bili su mještani naselja Domagović kojima je željeznica jedina veza sa Zagrebom i Karlovcem, budući da ne postoji autobusno stajalište. Zbog rušenja stare zgrade građani strahuju da će dok čekaju vlak biti na vjerometini kada dođe loše vrijeme te se nadaju da će se na spomenutom stajalištu barem postaviti nadstrešnica.

(Foto: Grad Jastrebarsko)
Protiv rušenja starog objekta bili su mještani naselja Domagović kojima je željeznica jedina veza sa Zagrebom i Karlovcem, budući da ne postoji autobusno stajalište. Zbog rušenja stare zgrade građani strahuju da će dok čekaju vlak biti na vjerometini kada dođe loše vrijeme te se nadaju da će se na spomenutom stajalištu barem postaviti nadstrešnica.

(Foto: Grad Jastrebarsko)
Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta