Vandalima zasmetalo cvijeće, tegle završile uz potok
28.05.2018. / Maja Ivčić
Proljetna atmosfera u cvijećem ukrašenom gradu nije dugo potrajala. I ove godine građani mogu svjedočiti vandalizmu pojedinaca koji su uništili tegle s cvijećem postavljene na mostiću u centru Jaske.
-Nije trebalo dugo čekati da počne vandalizam na nedavno postavljene teglice sa cvijećem koje ukrašavaju mostove i javne površine! Svjedoci smo da je i prijašnjih godina bilo istih ovakvih situacija, stoga se postavlja pitanje koji je razlog tomu?!-pitaju se iz Cesta Jastrebarsko.

Podsjetimo, sličan slučaj dogodio se i prošlog ljeta kada su također uništene sadnice na istom mjestu, ali i na drugim javnim površinama u Jastrebarskom.
(foto: Ceste Jastrebarsko)
Zadnje objavljeno
U kući na području Pisarovine 40 - godišnjak skrivao drogu i oružje
U Pribiću predstavljena knjiga pjesama Josipa Bakalasa "Dol u srcu mom"
Kinča Sela: Ispalio hitac prema obiteljskoj kući, vlasnici neozlijeđeni
Martinje pred vratima, policija na cestama: Budite oprezni i odgovorni u prometu!
"Dol u srcu mom" promocija knjige Josipa Bakalasa u Pribiću
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu