Vandalima zasmetalo cvijeće, tegle završile uz potok
28.05.2018. / Maja Ivčić
Proljetna atmosfera u cvijećem ukrašenom gradu nije dugo potrajala. I ove godine građani mogu svjedočiti vandalizmu pojedinaca koji su uništili tegle s cvijećem postavljene na mostiću u centru Jaske.
-Nije trebalo dugo čekati da počne vandalizam na nedavno postavljene teglice sa cvijećem koje ukrašavaju mostove i javne površine! Svjedoci smo da je i prijašnjih godina bilo istih ovakvih situacija, stoga se postavlja pitanje koji je razlog tomu?!-pitaju se iz Cesta Jastrebarsko.

Podsjetimo, sličan slučaj dogodio se i prošlog ljeta kada su također uništene sadnice na istom mjestu, ali i na drugim javnim površinama u Jastrebarskom.
(foto: Ceste Jastrebarsko)
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja