Veterinarska stanica više ne zbrinjava životinje
07.08.2018. / Redakcija
Veterinarska stanica Jastrebarsko na svom Facebook profilu objavila je da s početkom mjeseca kolovoza više nema ugovor s Gradom o obavljanju higijeničarske službe i zbrinjavanju nezbrinutih životinja.
To znači da će Jaskanci sve napuštene i nezbrinute životinje ubuduće morati zbrinjavati putem komunalnog redara Grada Jastrebarsko, Miroslava Borojevića, kako i stoji u obavijesti stanice.
Obavijest o isteku ugovora i prekida suradnje šokirala je mnoge građane Jastrebarskog koji su putem Facebooka izrazili svoje nezadovoljstvo odlukom te burno reagirali tražeći odgovor nadležnih službi i Grada o razlozima takvog raspleta no iz Grada se po tom pitanju još nitko nije oglasio.
Zadnje objavljeno
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja