Vozač autobusa skrivio sudar
14.09.2017. / majai
Jučer oko 12 sati u Jastrebarskom se dogodila prometna nesreća u kojoj je sudjelovao autobus i osobno vozilo.
Do sudara je došlo prilikom nepropisnog prestrojavanja od strane vozača autobusa koji je potom udario u osobni automobil, izvijestila je policija.
-50-godišnji vozač upravljao autobusom, te uslijed nepropisnog prestrojavanja udario u osobno vozilo kojim je upravljao 57-godišnji vozač - izvijestila je policija.
U nesreći nitko nije ozlijeđen ali je nastala materijalna šteta.
Osim prometne nesreće jučer je policija pozvana zbog provale u Gornjoj Reki. Provaljeno je u vikendicu što je već drugi slučaj provale na tom području prijavljen u posljednja dva dana. Policija radi na slučaju.
Zadnje objavljeno
Martinje pred vratima, policija na cestama: Budite oprezni i odgovorni u prometu!
"Dol u srcu mom" promocija knjige Josipa Bakalasa u Pribiću
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu
Gradnja atletske staze u Jastrebarskom uskoro počinje: Potpisan ugovor o sufinanciranju sa Zagrebačkom županijom
U blizini Veterinarske stanice pronađen mladi ženski pas, traži li ga netko?
Apel „Mama, budi zdrava!“ poslali i mališani Dječjeg vrtića Radost