Dinamu (O) golijada protiv Vrha
Kišu golova mogli su vidjeti gledatelji u Kraljevom Vrhu koji su jučerašnje popodne odlučili provesti na utakmici između domaćeg Vrha i Dinama. Jedanaest pogodaka najbolje govori kako se igralo, ali i zadovoljilo sve aktere, ipak malo više goste koji su se osladili s tri boda.
Napadačka igra jedne i druge momčadi okrunjena je s čak jedanaest pogodaka. Za nijansu raspoloženiji bili su igrači Dinama koji su slavili sa 6:5. Bila je to ujedno i jedina pobjeda jaskanskih klubova, jer Jaska i Mladost (KS) doživjeli su poraze, dok je Krašiću na gostovanju u Rakitju osvojio bod.
Bodove na Centrali osvojio je Zrinski koji je Jasku porazio s 3:1. Dvoboj imenjaka u Kraju Donjem završio je slavljem domaće Mladosti od 2:1 nad istoimenim gostom iz Klinča Sela. HNK Tigar Rakitje i Krašić podijelili su bodove odigravši 3:3.
Rezultati ostalih utakmica su; Bregana-Sloga 3:1, Rakov Potok-Bestovje 2:3, Mladost (L)-Sava 2:4 i Novaki-Klokočevac 1:2.
Traju hitne intervencije na području Jaske, zatraženo proglašenje prirodne nepogode
Posljedice nevremena: Na području županije više od 400 intervencija, najviše u jaskanskom kraju
Večerašnja premijera "Skrivenog blaga" odgađa se za nedjelju popodne
Nevrijeme ne posustaje: Vatrogasci i službe na terenu, problemi s vodostajima i prometom
Jaskanska policija upozorava: "Privremeno odgodite sve aktivnosti na otvorenom, osigurajte manje objekte u dvorištima"
Posljedice nevremena: Vjetar čupao stabla, oštećena imovina, sve dežurne službe su na terenu