Jaska uvjerljiva protiv Svete Jane
Slobodna kola u svojim prvenstvima Jaska i Sveta Jana su iskoristile za odigravanje prijateljske utakmice na Centrali. Jaska je prisilno pauzirala jer je trebala igrati protiv okićkog Dinama, no nažalost momčad iz susjedne općine je odustala od daljnjeg natjecanja, dok je Sveta Jana redovno bila slobodna budući 2.ŽNL Zapad čini neparan broj klubova.
Domaćini su kao veliki favoriti ušli u ovaj dvoboj te u konačnici slavili sa 4:0, no Svetojanci su orijentirani na čvrsti obrambeni blok i kontre odolijevali do 68. minute kada je njihovu mrežu načeo Budna, a još su zabijali Kurpes i Smičiklas te za konačnih 4:0 opet Budna.
Jaska je zaigrala u sastavu u kojem su priliku dobili i talentirani igrači iz omladinskog pogona, a zaigrao je i bivši igrač, danas pomoćni trene Mladen Šelebaj dok je pak glavnog trenera Katovčića pripala uloga suca.
Iduće 19. kolo Jaskancima donosi gostovanje kod Jamnice u Pisarovine gdje će protiv domaćina tražiti nove proljetne bodove. (LC)
Završeno krovište vatrogasnog doma u Čabdinu, ugrađena i nova PVC stolarija
Parasportski savez Velike Gorice predlaže izgradnju Multidisciplinarnog inkluzivnog centra u za sportaše i sve osobe s invaliditetom
Velik uspjeh Svetojanskih mažoretkinja na državnom prvenstvu u Zadru
Iza njihovih osmijeha krije se borba za svaki otkucaj srca! Gabriela i Jakov zaštitna su lica kampanje povodom Tjedna djece s prirođenim srčanim greškama
Zajedništvo, kreativnost i poduzetnički duh: Mladi ekonomisti nove Zadruge "Tur-Art" predstavljaju rukotvorine na sajmu povodom Valentinova
Sjajan uspjeh mladih judaša na Memorijalnom turniru “Mario Zebić”