Jaskanske stolnotenisačice punom brzinom projurile kroz Goricu i Ogulin

15.04.2019. / Redakcija

Ženska seniorska ekipa STK Jaska dojmljivim je nastupima deklasirala u pretposljednjem krugu 1. Hrvatske stolnoteniske lige za žene svoje domaćine iz Velike Gorice i Ogulina. Na prvom gostovanju dana u Velikoj Gorici jaskanke su rekordno brzo i uvjerljivo šokirale vrlo solidnu ekipu STK Velika Gorica-Stanfar pobijedivši ih s maksimalnih 4:0, ostavivši im pritom samo mrvice u vidu tri osvojena seta.

Na gostovanju u Ogulinu sve je bilo još puno brže i uvjerljivije pa su igračice domaćeg STK Klek poražene istovjetnim rezultatom 4:0 uz samo jedan izgubljeni set. Na taj način, dvije utakmice prije kraja lige osigurano je i matematički treće mjesto, a izvjesno je već sada da će STK Jaska imati najbolji par 1. lige.