Jaskanski karatisti osvojili 13 medalja

14.05.2018. / Vana Pocrnjić

Karate klub Jastreb Jastrebarsko proteklog vikenda je sudjelovao na 19. Memorijal karate kupu Zagreb 2018. Jaskaski karatisti osvojili su ukupno 13 medalja, od kojih je pet zlata, četiri srebra i četiri bronce, a konkurencija niti malo nije bila slaba jer je sudjelovalo preko 400 natjecatelja iz 49 klubova.

Među jaskancima zlatne medalje osvojili su Šimun Hodak u kategoriji cicbani borbe preko 26 kilograma, Leona Sporiš u kategoriji mlađe učenice borbe preko 36 kilograma, Helena Bašić u kategoriji učenice borbe do 36 kilograma, Karlo Volarić u kategoriji kadeti borbe do 70 kilograma, Luka Vučinić u kategoriji juniori borbe do 68 kilograma.

Drugo mjesto osvojili su Ivano Vulje u kategoriji cicibani kate pojedinačno, Ema Bencetić u kategoriji učenice borbe preko 44 kilograma, Helena Bašić u kategoriji mlađe kadetkinje borbe do 40 kilograma, Marko Kovačević u kategoriji mlađi kadeti borbe preko 57 kilograma.

Brončane medalje pripale su Emilu Tuteku u kategoriji učenici borbe do 34 kilograma, Pavlu Cibanu u kategoriji mlađi kadeti borbe do 48 kilograma, Mišelu Pađenu u kategoriji mlađi kadeti borbe do 48 kilograma, Stipi Rukavini u kategoriji kadeti borbe do 52 kilograma.

(Foto: Karate klub Jastreb Jastrebarsko)

Jaskanski karatisti osvojili 13 medalja Jaskanski karatisti osvojili 13 medalja Jaskanski karatisti osvojili 13 medalja Jaskanski karatisti osvojili 13 medalja Jaskanski karatisti osvojili 13 medalja Jaskanski karatisti osvojili 13 medalja