Jastrebovi uvjerljivi protiv Bregane, prekinuli crni niz od 6 kola bez pobjede

08.11.2021. / Redakcija

Nakon šest sušnih kola bez trijumfa, Jastrebovi su se konačno osladili pobjedom. Na Centrali je uvjerljivo poražena Bregana koja je imala određenih kadrovskih problema, ali to nikako ne umanjuje sjajno izdanje Jaskanaca koji su bili nadahnuti, razigrani, čvrsti, koncentrirani, hrabri i borbeni. Domaća je momčad četiri puta probila vratara Milakovića, jedan pogodak Novosela u 19. minuti je poništen zbog zaleđa, a uz sve to domaći su promašili još šest-sedam sjajnih prigoda, tako da su gosti usprkos visokom porazu dobro i prošli, jer mogli su put Bregane s puno ružnijim rezultatom.

Prvi pogodak postigao je Martin Borković, fino odmjerenim udarcem u 7. minuti dvoboja. Nakon revije promašaja, Vračević realizira kazneni udarac koji je izborio sjajni i u drugom poluvremenu, nezadrživi Borovec. Potom pogađa i Tvrtko Nad, a konačnih 4:0 postavlja svojim prvijencem nakon udarca glavom, Tomi Kopić. Gosti su tek par puta stidljivo priprijetili, tako da domaći vratar Braje nije imao previše posla. Ono što je trebao, rutinski je i bez problema odradio. Nažalost, završetak utakmice bio je poprilično ružan zbog teže ozljede gležnja mladog igrača Bregane Daniela Hribara.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA - 13. KOLO

JASKA VINOGRADAR - BREGANA 4:0

JASTREBARSKO - Stadion Marijan Bradvić Mara. Gledatelja 90. Sudac: Stanić (Dugo Selo) 7. Pomoćnici: Bićanić i Ačkar (oba iz Dugog Sela).
STRIJELCI: 1:0 - M. Borković (7), 2:0 - Vračević (61-11m), 3:0 - Tv. Nad (65), 4:0 - Kopić (74).
JASKA VINOGRADAR: Braje 7,5, Novosel 7,5, Borovec 7,5, L. Mravunac 7,5 (od 76. M. Mravunac -), To. Nad 8, Tv. Nad 7,5 (od 84. Cipovec -), Vračević 8 (od 84. Belan -), M. Borković 8 (od 84. Mesic -), I. Borković 8 (od 84. Miljević -), Čejvanović 8, Všetečka 7,5 (od 70. Kopić 7,5). TRENER: Sanjin Lucijanić 8.
BREGANA: Milaković 6,5, Grdović 5,5, Erceg 5,5, M. Škacan 5,5, Kostanjski 5,5, Radovanić 5,5 (od 76. Kos -), F. Škacan 5,5, Ovčarić 5,5 (od 39. Bišćan 5,5), Lipec 5,5 (od 71. Beribak -), Hribar 5,5, Antunović 5,5 (od 60. Močan 5,5). TRENER: Dražen Vegel 5,5.
IGRAČ UTAKMICE: Ivica Vračević.

AUTOR: TOMISLAV TADIĆ