JK Jaska vratila se kući s ukupno pet medalja
06.03.2019. / Redakcija
Judaši iz Judo kluba Jaska nastupili su proteklog vikenda na "Kupu Samobora 2019" gdje su ostvarili dobre rezultate. U Samoboru se se natjecali s preko 600 judaša i judašica iz 62 kluba iz 10 zemalja, Slovenija,BiH,Slovačka,Austrija,Mađarska,Srbija,Bugarska,Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo.
Konkurencija je bila jaka, a jaskanski sportaši uspjeli su se izboriti za jedno srebro i četiri brončane medalje! Srebro je osvojio Teo Tomačić, a brončane medalje su osvojili Matej Kuharić, Ivan Jurković, Antonio Bereček i Elin Bartaković.
Ne zaboravimo spomenuti i Lanu Ribarić i Paolu Kuharić koje su na ovom natjecanju osvojile, ništa manje vrjednije, sedmo mjesto.
Čestitamo na super rezultatima!
Zadnje objavljeno
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu
Gradnja atletske staze u Jastrebarskom uskoro počinje: Potpisan ugovor o sufinanciranju sa Zagrebačkom županijom
U blizini Veterinarske stanice pronađen mladi ženski pas, traži li ga netko?
Apel „Mama, budi zdrava!“ poslali i mališani Dječjeg vrtića Radost
U Klinči zaustavljen vozač pozitivan na droge, u kući mu pronađene stabljike marihuane
Brzina i dalje najčešći prekršaj na jaskanskim cestama, čak osam vozača uhvaćeno s promilima