Lora Fratrić brončana

09.12.2013. / Nefertum IT
Jaskanska karatistica Lora Fratrić osvojila je brončanu medalju na Prvenstvu Hrvatske u borbama za kadete i kadetkinje. Natjecanje je održano prošle subote u Rijeci, a uz Loru, Karate klub Jastrebarsko predstavljao je i Lovro Mrakužić koji je u svojoj kategoriji osvojio četvrto mjesto.;
Lora Fratrić nastupila je u kategoriji kadetkinja do 47 kilograma i s vrlo malom razlikom izgubila je ulazak u samo finale, dok je u borbi za brončanu medalju pobijedila s rezultatom 4 : 3. Ovo je jedan od najboljih Lorinih dosadašnjih rezultata.;
U kategoriji kadeta do 52 kilograma nastupio je Lovro Mrakužić koji je u konkurenciji 19 natjecatelja osvojio četvrto mjesto, te je u borbi za brončanu medalju izgubio u produžecima na zlatni bod i to nažalost uz grubu pogrešku sudaca.